Zpět na přehled

Pěkný rovinný pozemek ve stávající zástavbě velmi klidné obce Káraný

Evidenční číslo: 11544
Adresa: Na Betonce, Káraný, Praha východ
Cena: 4 600 320Kč
4 600 320Kč

Popis nemovitosti

Pokud hledáte pozemek pro stavbu svého rodinného domu v poblíž Prahy a v oblasti krásné přírody, mám pro Vás zajímavou nabídku.

Jedná se o rovinný pozemek s výměrou 768 m v centru obce Káraný v zástavbě starších rodinných domů. Podle územního plánu obce je určen pro smíšené bydlení se zastavitelností max. 30 % a výškovou hladinou v úrovni stávající zástavby. Na pozemku jsou 2 vzrostlé stromy, které tvoří příjemnou atmosféru a soukromí. Pozemek je částečně oplocený a inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn) jsou dostupné v prostoru veřejné komunikace na hranici pozemku.

Káraný leží na pravém břehu Labe a levém břehu řeky Jizery, těsně před jejich soutokem, zhruba 5 km od obce Brandýs nad Labem. V okolí se nachází lesnatá rekreační oblast s chráněným územím a přírodními rezervacemi. Obec je známa svými zdroji pitné vody, kterými zásobuje Prahu a okolí. V okolí najdete cyklostezky, turistické trasy, jezero Mezi mosty na koupání i rybaření (pískovna s čistou vodou), v obci je také sportovní areál s tenisovými kurty. Okraj Prahy 19 km.

Základní údaje

Evidenční číslo11544
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena4 600 320
Měna
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaNa Betonce, Káraný, Praha východ
AdresaKáraný
GPS latitude50.17942085
GPS longitude14.73714245

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Iveta Sklenářová